تحلیل طلا 5 آبان ماه برای شما کاپاتیمی عزیز منتشر شد. روزانه تحلیل های بیشتر در سایت و گروه و کانال ما قرار میگیرد. برای همراهی در ترید طلا میتونید با ما ارتباط بگیرید. همیشه بهترین تحلیل بازار فارکس به همراه سیگنال رایگان xauusd نزد ما خواهید یافت.

تحلیل های رایگان فارکس کاپاتیم شفاف و عمومی

دوستان عرض ادب و احترام دارم خدمت شما توجه داشته باشید که بهترین نوع تحلیل تحلیلی هستش که در معرض دید عموم قرار بگیره چرا چون ایرادات اشکالاتش رو میشه برطرف کرد دید کلی به مارکت رو داشت و ازش استفاده کرد به همین دلیل بنده برای ۴ آبان پوزیشنم به صورت نقطه‌ای فعال شد و ۱۷۰ پیپ سود داد و بعد از اون همچنان منتظر سود بیشتر از این معامله هستم ولی در خصوص ۵ آبان  پیش بینی دارم که اون رو در ادامه خدمتتون عرض خواهم کرد .

تحلیل حرکت قیمت طلا در 4 آبان

دوستان دقت داشته باشید در تاریخ ۴ آبان به عبارتی ۲۶ اکتبر ۲۰۲۳ ما شاهد رنج قیمتی بودیم بین در واقع ۱۹۸۳ تا ۱۹۸۹ که این رنج شکسته شد به سمت عدد ۱۹۹۳ و ریزش اتفاق افتاد به عدد ۱۹۷۲ رسیدیم و طبق استراتژیمون ۱۷۰ پیپ سود گرفتیم از لایو مارکت همچنین تیپی باز هستش می‌تونیم سود بیشتر از این مارکت بگیریم هرچند با توجه به پیش بینی در واقع جدیدمون برای ۲۷ اکتبر می‌تونیم انتظار تغییر با توجه به پیش بینی جدید که بوط به ریزش از قیمت ۱۹۹۲ می‌شه احتمالاً ما تیپی کامل رو یعنی بیشتر از ۱۷۰ پیپ را از معامله ۲۶ اکتبر نگیریم.

پیش‌بینی قیمت طلا برای 5 آبان

برای ۲۷ اکتبر یا به عبارتی ۵ آبان برنامه‌ریزی که کردیم برای باز کردن معامله فروش هست از عدد ۱۹ ۹۲ برای تیپی ۱۹۶۱، ۱۹۶۱ عددی ریجکتی هست و برای رسیدن به تیپی‌های اصلی ما در عددهای ۲۰۰۰ و ۲۰۲۰ برای طلا خواهد بود دقت داشته باشید ۲۷ اکتبر معامله سل ریسکی هستش با توجه به جمعه بودن روز معاملاتی و همچنین شرایط جنگی می‌تونه باعث استاپ خوردن فوری این معامله بشه ولی در حالت کلی انتظار یک ریزش به سمت عدد ۶۱ رو داریم و سپس بازگشت از این ناحیه هم اتفاق خواهد افتاد.

نسبت سود به ریسک چیست؟

نسبت سود به ریسک (R/R) یکی از مهمترین معیارهایی است که معامله گران برای ارزیابی سودآوری بالقوه یک معامله در برابر ضرر احتمالی آن استفاده می کنند. اساساً، این نسبت بازده مورد انتظار یک تجارت را در مقایسه با سطح ریسک انجام شده کمیت می کند. با تقسیم سود بالقوه بر ضرر احتمالی، نسبت سود به ضرر بالا به معنای فرصت تجاری مطلوب‌تر است، در حالی که نسبت پایین برعکس را نشان می‌دهد. اما نسبت پاداش به ریسک چیزهای بیشتری وجود دارد که در این مقاله بررسی خواهیم کرد.

چگونه از تحلیل‌های ما برای ترید طلا بهره ببرید

  • مشاهده تحلیل‌ها: از تحلیل‌های ما در ویدئوهای وبلاگ بهره ببرید. این تحلیل‌ها به شما نگاهی دقیق به وضعیت بازار فارکس و قیمت طلا می‌دهند.
  • پیش‌بینی‌های ما را را دنبال کنید: دقیقاً در تاریخ پیش‌بینی شده، پیش‌بینی‌های ما را دنبال کنید و تصمیمات ترید خود را بر اساس آن‌ها بگیرید.
  • مدیریت ریسک: همیشه مدیریت ریسک را در نظر داشته و معاملات خود را با دقت انجام دهید. به توصیه‌های ما در مورد مدیریت پول توجه کنید.
  • ترید در بازار فارکس با آگاهی از تحلیل‌های ما می‌تواند به شما امکان معاملات موفق‌تری در دنیای مالی دهد. از تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های ما بهره ببرید تا به تریدینگ با اطمینان بیشتری برسید. برای دسترسی به آخرین تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌ها، به ویدئو وبلاگ ما مراجعه کنید.

با اطمینان خاطر به کمک تحلیل‌های ما، به موفقیت در ترید نزدیک شوید.

ادمین تلگرام برای ورود به کانال آموزش ترید در فارکس و سیگنال : hadi_ilgisiz

برای مشاهده آرشیو وارد لینک تحلیل طلا شوید.

لینک ویدئو در آپارات : https://www.aparat.com/v/oKqCt